SADECKIE.PL
  sadeckie.pl » Sport Ranking Stron Piłkarskich ¤ Strony www klubów ¤ Terminarze: siatkówki, piłki ręcznej, hokeja
Serwisy
Strona główna
Aktualności
Pogoda w regionie
Rozkłady jazdy busów
Sport i rekreacja
Piłka nożna
Finanse
Wolne chwile
Forum
Turystyka
Kamery internetowe
Ranking Stron
Ciekawe miejsca
Kultura
Rozrywka
Warto wiedzieć
Katalog firm i instytucji
Komunikacja
Edukacja
Region w liczbach
Wybory samorząd 2006

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/janek_00/www/aktualnosci/show_news.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/janek_00/www/aktualnosci/show_news.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/janek_00/www/aktualnosci/inc/shows.inc.php on line 25

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/janek_00/www/aktualnosci/inc/shows.inc.php on line 25

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/janek_00/www/aktualnosci/inc/shows.inc.php on line 25

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/janek_00/www/aktualnosci/inc/shows.inc.php on line 25
PP-Gorlice: wyniki I rundy
Znamy wyniki zmagań w ramach I rundy Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Gorlice, które miały miejsce w niedzielę 24 lipca.
I runda - 17.07.2011r.
1. Victoria Śnietnica – Biała Brunary 0 – 2
2. LKS Kobylanka II – Ogień Sękowa 2 – 2 karne 1 – 4
3. LKS Bystra – Torcida Smerekowiec 0 – 3
4. KS Ropa – LKS Uście Gorlickie (16.07) 2 – 2 karne 4 – 3
5. LKS Łużna – KS Bobowa 3 – 1
6. KS Biecz – LKS Zagórzany 4 – 1
7. LKS Szymbark – LKS Wójtowa 3 – 8

Gospodarzami zawodów są drużyny występujące w niższych klasach rozgrywkowych, w pozostałych przypadkach zadecydowało miejsce końcowe w tabeli po rozgrywkach w gorlickiej Klasie „A”. Te same zasady dotyczą pozostałych rund rozgrywkowych.

II runda - 24.07.2011r.
1. Ogień Sękowa – Biała Brunary godz.16.30
2. Torcida Smerekowiec – KS Ropa godz.17.00
3. LKS Łużna - KS Biecz godz.17.00
4. LKS Wójtowa – LKS Kobylanka I godz.17.00


III runda - 31.07.2011r.
1. Ogień Sękowa / Biała Brunary - Torcida Smerekowiec / KS Ropa godz.17.00
2. LKS Wójtowa / LKS Kobylanka I – GKS Glinik Gorlice godz.17.00
3. LKS Łużna / KS Biecz (pauza)


ppngorlice.pl
powrót drukuj


SPORT W REGIONIE
KATALOG SPORTOWY
o naskontaktreklamainformacje prasowewspółpracaprywatnośćpartnerzy

Copyright © 2006 - 2014 SADECKIE.PL